Меси си остава Меси, Сарджънт отново блести

Беше страхотен уикенд не само за триото на USMNT Лийдс Джеси Марш, Тайлър Адамс и Брендън Арънсън, но и за други в USMNT, и тук ще започнем нашия преглед на американците в европейския футбол от най-високо ниво и състезания за титли в тези лиги.

Двама нападатели на USMNT Europe, Джордан Пивок от Унион Берлин и Джош Сарджънт от Норич Сити, представиха своя аргумент за списъка на Световното първенство с принос за голове.

[ MAJOR ‘LEEDS’ SOCCER: Aaronson post-match reaction | Marsch interview ]

Сарджънт вкара гол в красива победа за Канарските острови, когато Норич Сити победи Милуол с 2-0, за да се присъедини към Лъвовете с резултат 2W-1D-2L.

22-годишният Сарджънт започна мача срещу Теему Пуки и асистира за гола му срещу Хъдърсфийлд Таун при първата победа на Норич за шампионския сезон. Чувства се добре да играе на върха.

„Естествено оказвам натиск върху вратаря, това е нещо, което нося в себе си“, каза Сарджънт. „Аз съм гладен за топката, така че обичам да пресирам. Огромен кредит тази вечер плюс Доуел и Нунес, те имат страхотна визия с топката и ме поставиха на страхотни позиции, за да мога да завърша.“

Норич получава Борнемут следващия в мача за Купата на Лигата и ролята на Сарджънт там ще си заслужава да бъде гледана, както и играчите от USMNT и Европейското първенство, които държахме под око този уикенд. Разкопайте го по-долу.

[ MORE: 10 things we learned in the Premier League’s Week 3 ]

Най-новата английска Висша лига

Нюкасъл срещу Манчестър Сити: Вълнуващо разделение от шест гола Лийдс срещу Челси: Хората на Марш печелят пълно поражение от сънливи Блус Уест Хям срещу Брайтън: Чайките се издигат, докато Айрънс остава без цел

Френска лига 1: Меси, Мбапе и Пари Сен Жермен се класират. Балогун вкарва за Реймс

Той говори за победа в изпращането на съобщения: ПСЖ смаза Лил, вкарвайки в първата минута и четири пъти преди първото полувреме на поражението. Лионел Меси асистира в първия мач на Килиан Мбапе и след това отбеляза в 28-ата минута, преди Ашраф Хакими и Неймар да влязат в мача. Мбапе завърши с хеттрик и асистенция, докато Неймар завърши с дупка и две асистенции при победа със 7-1.

Нападателят на Лил Тимъти Уеа пропусна мача поради контузия, докато Пари Сен Жермен се подобри до перфектния 3-0 този сезон. На друго място, младият английски национал на USMNT Воларин Балогун отбеляза гол за Реймс под наем от Арсенал, докато Лион разби Ерик Палмър Браун и Троа.

Ла Лига: Виляреал, Реал Мадрид начело; Мойсей тръгва и вижда жълто

Все още има много отбори с 2-0 в Ла Лига и може да има повече преди края на седмицата за мачове, но от самото начало има два наистина привличащи окото отбора. Виляреал подобри до 2-0, като победи Атлетико Мадрид Уанда МетрополитаноРеал Мадрид победи Селта Виго с 4:1 като гост.

Що се отнася до играчите от НФЛ в Испания, Юнес Муса изигра силен мач при загубата на Валенсия с 1:0 от Атлетик Билбао, но жълт картон бе изтеглен преди половин час, за да играе. Лука де ла Торе имаше много добро представяне и не успя при загубата на Селта Виго с 1:4 от Реал Мадрид. Серхио Дест дори не беше в състава от 23-ма играчи на Шави срещу Реал Сосиедад.

Бундеслигата: Байерн отбеляза 7 точки като единственият перфектен отбор. Скали II

Байерн Мюнхен вкара седемте гола на Юлиан Нагелсман, за да му осигури 15 до края с единствено предимство, голяма победа над Бохум, което ги направи единственият отбор в Бундеслигата с 3-0.

Има играчи на USMNT в два от трите отбора, които са втори със седем точки. Разказахме подробно за ударите на Джордан Пивок във ФА Берлин в събота – неговият гол и асистенция, водени от ФА – и Джо Скъли игра 90 минути, докато Гладбах на Даниел Фарке се подобри до 2W-1D през младежкия сезон с победа с 1-0 над Херта Берлин. Рикардо Пепе беше резерва при загубата на Аугсбург от Майнц.

Висша лига

Манчестър Сити спечели титлата във Висшата лига в епичен последен ден Пеп, Де Бройне за успешната спечелена титла на Манчестър Сити: „Досега…

USMNT, европейски преглед: Меси все още е Меси, Сарджънт отново блести Първоначално се появи на NBCSports.com