Три поредни за мъжка кутия за прегръдка

Голът на Джейдън Санчо през първото полувреме беше достатъчен, за да донесе на Манчестър Юнайтед трета поредна победа с 1-0 над борещия се Лестър Сити на стадион Кинг Пауър в четвъртък.

Червените дяволи удължиха чистата си мрежа до 189 минути, като Давид де Хеа беше помолен да спаси само два пъти и вкара чифт подавания.

Гледайте мача Лестър срещу Манчестър Юнайтед

Ман Юнайтед имаше по-малко от 50% от топката и отправи осем от 15-те удара в мача, въпреки че Червените дяволи се преместиха на пето място с девет точки от пет мача.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Това е 14 позиции и осем точки повече от Лестър Сити, които ще знаят, че са имали малко късмет да не допускат повече голове напоследък.

Какво научихме от мача Лестър-Манчестър Юнайтед

Тин Хаг подчерта: Манчестър Юнайтед започна сезона с 0-2, допускайки шест гола в два мача за два добри, но не и превъзходни отбора в света (все още!). След това Ерик Тен Хаг отстрани своя капитан Хари Магуайър, уверен в новото си попълнение Лисандро Мартинез, за ​​да играе заедно с Рафаел Варан. Това беше смел ход, но той просто трябваше да го направи в момента (Кристиано Роналдо и Люк Шоу също загубиха мястото си).

Имаше късни шансове, като Джеймс Джъстин и Джеймс Мадисън не успяха да се възползват от половината шансове, но Ten Hag би бил доволен от нули. След смяната Юнайтед допусна един гол за 270 минути, отбелязан от Мохамед Салах. Това е, което получавате, когато на треньора се даде истинска сила и Юнайтед е в много по-добра позиция дори преди Каземиро или Антъни да започнат мач на червено.

Гледате ли “Бренди”? Е, това е просто лошо. Лестър има една точка от пет мача, равенство в първия ден у дома срещу Брентфорд. Беше трудна поредица от мачове, като Лисиците губеха от Арсенал, Манчестър Юнайтед, Челси и Саутхемптън, но този отбор далеч не е добър или дори забавен. Клубът продаде Каспер Шмайхел и Уесли Фофана, а петимата им поддръжници в четвъртък бяха Дани Уорд, Люк Томас, Джони Еванс, Уилфред Ндиди и Джеймс Джъстин. Това говори много – въпреки че Евънс беше предимно силен – за състоянието на отбора.

Брендън Роджърс направи много добри неща през времето си като президент, но той е изправен пред огромно предизвикателство, защото Джейми Варди не изглежда много добре, Юри Тилманс напуска след една година, а Петсън Дака и Келечи Ихеаначо не получават минути . Резултатите вероятно ще продиктуват мача на 10 септември между Лестър и Астън Вила, тъй като и Роджърс, и бившият играч Стивън Джерард играят съответните си позиции.

Санчо намира опората си: Отне година и трима треньори, но Джейдън Санчо приличаше повече на Санчо, който озари Бундеслигата. Четвъртък е повече за единствената възможност и способността му да я използва, но не можеше да дойде в по-подходящ момент, тъй като Антъни Иланга или Санчо скоро ще загубят работата си заради новото попълнение на Антъни и двамата може да са на пейката, ако Рашфорд продължи играе добре и Роналдо. Разтича се.

Тактически фокус

Лестър спечели мача след почивката и Тен Хаг пожертва Антъни Иланга и след това Санчо на съотборниците си от Реал Мадрид Кристиано Роналдо и Каземиро. Това беше опит да се повтори играта за Юнайтед.

шоу звезди

Джейдън Санчо: Имам шанс. взех го. Това направи всичко различно.

Маркъс Рашфорд: Той отново се озовава като двигател на атаката. Ще последва ли целта скоро?

Рафаел Варан: Бившият играч на Реал Мадрид продължава да мрънка и позволява на Алесандро Мартинес да играе с пълна агресия.

Кирнан Дюсбъри-Хол: Причината Лестър да се чувства толкова добре, че продава Тилманс, продължава да продава шортите си.

Джони Еванс: Много квалификации, тъй като Лестър трябваше да отворят до равенство.

Какво следва

Лестър гостува на Брайтън в 9 сутринта ET в неделя, 2,5 часа преди Манчестър Юнайтед да приеме непобедения Арсенал в нещо, което изведнъж изглежда като мач, подобаващ на репутацията на двата клуба.

Как да гледате мача Лестър Сити срещу Манчестър Юнайтед на живо, връзка за предаване и начален час

Начало: 15:00 ET, четвъртък
Телевизионен канал: USA Network
Онлайн: Поток чрез NBCSports.com

Новини за Лестър Сити, контузии и опции за състава

Линейните играчи Рикардо Перейра и Райън Бертран отсъстваха дълго време, докато Джеймс Мадисън премина късен фитнес тест и ще започне.

Новини за отбора на Манчестър Юнайтед, контузии и опции за състава

Брандън Уилямс, Виктор Линделоф и Факундо Пелистри останаха извън терена, докато Антони Марсиал се бореше от контузия на ахилесовото сухожилие. Може да изиграе роля. ETH забави първия старт на Каземиро и извади Кристиано Роналдо, Люк Шоу и Хари Магуайър от пейката.

Лестър Сити срещу Манчестър Юнайтед: Трима един до друг Ten Hag мъже първоначално се появиха на NBCSports.com